Doplnky

Ako výrobcovia okien, dverí a iných konštrukcií sme schopný Vám dodať doplnky podľa Vašich požiadaviek. V ponuke máme doplnky ako parapety exteriérové aj interiérové, žalúzie, rolety, siete proti hmyzu ale aj garážové brány, markízy alebo pergoly. 

Naše dodávateľské firmy garantujú prvotriednu kvalitu spomínaných produktov. 

Exteriérové hliníkové ohýbané parapety 

Zliatina hliníka s horčíkom a mangánom o hrúbke 0,8mm zaručuje vysoké pevnostné vlastnosti a odolnosť proti korózii. Výhodou týchto parapetov je priaznivá cena a variabilita požadovaného tvaru pre všetky druhy použitia.

Hĺbka: 50mm – 600mm

 

Exteriérové hliníkové extrudované parapety

Vďaka svojej hrúbke cca 2 mm (v závislosti od šírky parapetu) sa parapety vyznačujú tvarovou stálosťou. Sú najlepším a najpoužívanejším riešením do vonkajšieho prostredia. Tieto parapety sú odolné proti poveternostným podmienkam, majú extrémne nízku tepelnú rozťažnosť.

Hĺbka: 50mm – 380mm

 

Drevotrieskové parapety

Jadro vnútorných drevotrieskových parapetov je vyrobené z vysoko kvalitnej drevotriesky so zvýšeným obsahom lepidla a chemickou ochranou drevených pilín proti plesni. Tieto prísady zaručujú vo výrobku ako celku vysokú odolnosť voči vlhkosti a zhodnocujú vysokú úžitkovú hodnotu výrobku. Ukončenie parapetov môže byť na želanie zákazníka laminované alebo s plastovou krytkou.

Hĺbka: 150mm – 600mm

 

Interiérové PVC parapety

Parapety PVC sú vďaka svojej robustnosti najkvalitnejšie plastové parapety na trhu. PVC parapety sú extrémne pevné a sú vhodné pre použitie do akýchkoľvek vnút orných priestorov. Ukončenie parapetov je s plastovou krytkou.

Hĺbka: 150mm – 600mm

 

Vertikálne ISSO žalúzie s retiazkou

ISSO RETIAZKA patrí medzi najžiadanejšie a najpredávanejšie produkty v oblasti tieniacej techniky. Má moderné prevedenie a je určená pre všetky typy plastových a drevených okien. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou je obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov. Celotieniacim mechanizmom, umiestneným v podobe otvorov na zadných stranách lamiel, je minimalizovaná priepustnosť svetla do interiéru. Jednoduchý systém ovládania pomocou retiazkovej žalúzie zase umožňuje veľmi ľahkú reguláciu intenzity prenikania svetla do interiéru.

 

 

Siete proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu umožňujú vychutnávať si pohodu pri otvorených oknách, bez otravného hmyzu. Ponúkame osvedčené prevedenia pevných, pántových, rolovacích a plisé sieti proti hmyzu na okná aj dvere v širokej farebnej palete. Všetky sú hliníkové s osvedčenou a trhom overenou konštrukciou. Použitá sieťovina je sivá, čierna alebo akákoľvek iná presne podľa Vašich parametrov (proti hlodavcom…). Naše siete majú stabilnú konštrukciu a pevný sieťovinový výplet. Tieto kvality ich predurčujú najmä k dlhej životnosti a tým pádom k spokojnosti našich zákazníkov. 

 

wordpress theme by jazzsurf.com